Захворювання шкіри – проблема делікатна, з якою на прийом до дерматолога звертаються лише тоді, коли перепробували всі народні засоби та поради з інтернету. Про такі проблеми мало говорять, їх соромляться, адже шкіра – це перше, що ми бачимо при знайомстві з новою людиною, тому її здоровий вигляд є запорукою комфортного соціального життя.

Коли варто звернутись на прийом до дерматолога?

Зверніть увагу на стан вашої шкіри та запишіться на консультацію до дерматолога, якщо:

  • з’явився свербіж на шкірі;
  • проявилась пігментація шкіри (почервоніння, поява білих або темних плям);
  • шкіра стала надмірно сухою;
  • з’явились бородавки, мозолі, висипи на шкірі;
  • помітно деформацію нігтьових пластин;
  • проявились запалення на шкірі (прищі, вугрі).

Прийом дерматолога у Львові

Якщо вам необхідна допомога дійсно кваліфікованого дерматолога з великим досвідом роботи, зверніться в клініку «Леодерм», де ви отримаєте професійну допомогу лікарів за оптимальними цінами.

Наші спеціалісти озброєні найсучаснішою медичною апаратурою та використовують лише якісні медичні та косметологічні препарати. Лікування псоріазу, вітіліго та атопічного дерматиту за допомогою сучасного апарату фототерапії в клініці «Леодерм» забезпечує швидкий ефект та тривалу ремісію. На базі клініки ви зможете обстежити будь-яке новоутворення шкіри (родимки, бородавки, папіломи) за допомогою сучасного дерматоскопічного обладнання.

Лікарі-косметологи клініки «ЛеоДерм» працюють лише із препаратами перевіреними провідними установами, які відповідають за контроль якості ліків. Це в сукупності із використанням одноразового матеріалу та дотриманням стерилізаційних норм забезпечує чудовий лікувальний ефект та унеможливлює розвиток небажаних ускладнень.

Дерматологічні напрямки клініки «Леодерм»

Дерматологія — це не лише грибки та екзема. Існує ціла низка вужчих спеціальностей, похідних від дерматолога, а саме: дерматовенерологія, трихологія, мікологія, дерматокосметологія, дерматоонкологія та інші.

Дерматологія

Лікарі-дерматологи займаються лікуванням поширених шкірних захворювань та за потреби скеровують пацієнта до спеціаліста більш вузького профілю.

Дерматовенерологія

Дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні не лише шкірних, але й венерологічних та грибкових захворювань. Дерматовенеролог допоможе діагностувати причину висипки та почервоніння шкіри і слизових оболонок. Навіть, якщо ви дуже уважно ставитеся до свого здоров’я, звичайний похід у басейн може зумовити необхідність прийому у дерматовенеролога, тому пам’ятайте, що такий лікар є і він може вам допомогти.

Косметична дерматологія

На жаль, сьогодні існує тенденція називати професійними косметологами всіх, хто пройшов мінімальні курси. Насправді косметичними проблемами шкіри може займатись лише дипломований дерматолог з відповідною спеціалізацією. Лікар дерматолог-косметолог займається усуненням естетичних проблем шкіри, надає поради щодо правильного догляду за нею, окрім цього дерматокосметолог займається питаннями омолодження шкіри апаратними, ін’єкційними та медикаментозними методиками.

Трихологія

Простіше кажучи, дерматолог-трихолог – це спеціаліст, який лікує захворювання волосся: надмірне випадання, надмірний ріст, лупа, тонке й ослаблене волосся та інші проблеми волосся, які потребують лікування.

Дитячий дерматолог

Здоров’я своєї дитини можна довірити лише досвідченому спеціалісту. Окрім цього дитячий лікар-дерматолог повинен мати навички педіатричного профілю, оскільки захворювання шкіри у дорослих та дітей можуть мати відмінний перебіг. Саме тому має сенс записатись на прийом до дитячого дерматолога в клініку «Леодерм».

Піклуйтесь про своє здоров’я та вчасно звертайтесь до правильного спеціаліста. Записатись на первинну консультацію до дерматолога у Львові ви можете за контактними номерами телефонів. Гарантуємо толерантне ставлення та конфіденційність. Дзвоніть!

ДерматологіяЦіна
Консультація дерматолога400 грн
Повторна консультація дерматолога250 грн
Курс лікування системними ретиноїдами провідним спеціалістом1920 грн
FotoFinder Цифрова дерматоскопія від 1 до 3 родимок550 грн
FotoFinder Цифрова дерматоскопія від 4 до 10 родимок750 грн
FotoFinder Картування родимок всього тіла + діагностика2500 грн
Діагностична біопсія від 550 грн
Діагностична біопсія з накладанням швів від 1700 грн
Видалення папілом/кератоми радіоножем одна
анатомічна ділянка
від 450 грн до 1000 грн
Кріодеструкція від 400 грн до 850
Повторна кріодеструкція бородавки від 150 грн до 450 грн
Кюретаж бородавки (1шт.)100 грн
Лазерне видалення папілом/кератоми одна анатомічна ділянка від 750 грн
Видалення папілом/кератоми азотом від 300 грн до 800 грн
Видалення папілом складних анатомічних ділянок радіоножем від 550 грн до 1000 грн
Лазерне видалення папілом складних анатомічних ділянок від 950 грн
Видалення папілом складних анатомічних ділянок азотомвід 400 грн до 900 грн
Видалення гострокінцевих кондилом радіоножем від 550 грн до 1200 грн
Видалення гострокінцевих кондилом азотом від 550 грн до 1000 грн
Патогістологічне обстеженняВід 450 грн
Видалення ділянки контагіозного молюска від 400 грн до 1000 грн
Видалення ксантелазм радіоножем від 500 грн/шт
Лазерне видалення ксантелазм від 850 грн/шт
Лазерне видалення бородавки від 500 грн/шт
Видалення одного міліуму50 грн
Видалення одного міліуму на повіках120 грн
Анестезія місцева100 грн
Ін'єкції Кеналогу400 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (50 голосів, оцінка: 3,86 из 5)