Лазерне лікування акне (вугрової хвороби) — найновіший та найперспективніший метод, що дозволяє запобігти утворенню ускладнень: розширення пор шкіри, застійних плям та рубців.

Лазерне лікування прищів, вугрів
Лікування лазером акне

Акне — запальне захворювання сальних залоз шкіри, при якому уражаються  й потові залози.

Причинами захворювання може бути:

  • генетична схильність,
  • порушення вивідного протоку фолікула,
  • себорея,
  • бактерії,
  • неправильне харчування та куріння.

Сучасне медикаментозне лікування включає в себе прийом ретиноїдів, антибіотиків, застосування антисептиків, але часто можливий рецидив.
Згідно із останніми сучасними та доказовими протоколами лазерне лікування вугрової хвороби рекомендується проводити як основний метод лікування, або як його включення  до комплексного лікування.

Суть методу лікування акне полягає у нагріванні шкіри із частковим знищенням себоцитів — клітин, які вистиляють вивідні протоки сальних залоз,  що призводить до зменшення вироблення шкірного сала, яке є одним із основних механізмів розвитку захворювання. При цьому гинуть бактерії та грибки,  які викликають місцеве акне. Лікування можна проводити в будь-якій стадії захворювання, а особливо в період гнійних пустул  та  стадії абсцесу.

Для Вас буде вибраний найоптимальніший варіант лікування, а також  надані рекомендації щодо правильного догляду за шкірою. Новий напрямок лікування ремоделює шкіру — відновлює її нормальну структуру, зменшує ширину пор, сприяє розсмоктуванню застійних синюшних плям, а також не має побічних явищ, які можуть бути при прийомі системних препаратів (ретиноїдів, антибіотиків та ін.).

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ВУГРЕВОЇ ХВОРОБИ (АКНЕ)

Обличчя 550
Обличчя + шия 875
Обличчя + шия + декольте 1550
Плечі 850
Спина 1400
Знеболення (крем Емла) 20% вартості процедури

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (14 голосів, оцінка: 3,36 из 5)