Гінекологічні захворювання – це хвороби жіночих статевих органів, причиною яких можуть бути інфекції, травми, гормональні порушення, стрес та ін.

Клініка «Леодерм» у Львові пропонує допомогу в лікуванні найбільш поширених захворювань жіночих статевих органів:

Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

На базі клініки ви зможете пройти обстеження на наявність/відсутність інфекцій, що передаються статевим шляхом. Клінічна картина більшості ІПСШ дуже схожа, тому без здачі необхідних лабораторних аналізів, поставити правильний діагноз практично неможливо. Для діагностики використовуються сучасні лабораторні методи дослідження: ПЛР, серологія та ін. Після ідентифікації збудника лікарем призначається відповідне лікування, яке повинна пройти не лише жінка, а й її сексуальний партнер. Після завершення курсу терапії аналізи здаються повторно.

Лікування патологій статевих органів

В клініці «Леодерм» у Львові проводиться лікування ерозій шийки матки, ендометріозу,  патології додатків матки, гіперплазії ендометрію. Спосіб лікування захворювання підбирається індивідуально, в залежності від наявної клінічної картини.

Лікування гормональнообумовлених захворювань

Гормональні порушення можуть стати причиною таких захворювань, як міома, ендометріоз, дисфункція яєчників, синдром полікістозних яєчників, утворення поліпів. Своєчасне виявлення збоїв та їх корекція вбережуть вас від серйозних патологій в майбутньому. Досвідчені гінекологи «Леодерм» оцінять і проаналізують всі аспекти проблеми та призначать гормональну корекцію.

Лікування клімаксу. Корекція порушень менструального циклу

Збій менструального циклу – це перша ознака того, що в репродуктивній системі жінки відбуваються патологічні зміни: Лікарі клініки мають величезний досвід лікування таких порушень.

Лазерна інтимна пластика

Клініка «Леодерм» пропонує послуги з вагінопластики, депігментації статевих губ, лікування стресового нетримання сечі лазером та інших послуг з інтимної пластики. В роботі використовується безпечний ербієновий лазер останнього покоління.

Записатись на консультацію в приватний гінекологічний кабінет при клініці «Леодерм» ви можете за контактними номерами телефонів. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти. Гарантуємо професійну допомогу та анонімність. Ви можете нам довіряти!

ГінекологіяЦіна
Консультація з оглядом первинна500 грн
Консультація повторна з оглядом400 грн
Консультація повторна без огляду350 грн
Мазок на флору160 грн
ПАП-тест250 грн
Кольпоскопія350 грн
Біопсія шийки матки1000 грн
Кріодеструкція шийки матки2000 грн
Кріодеструкція кондилом (до 3)500 грн
Кріодеструкція кондилом (від 3 до 7)700 грн
Кріодеструкція кондилом (більше 7)900 грн
Введення ВМС (без вартості спіралі)950 грн
Видалення ВМС500 грн
Лазерне гінекологічне омолодження4000 грн
Лазерне гінекологічне омолодження (при оплаті 2-х процедур одразу)6900 грн
Лазерне гінекологічне омолодження (при оплаті 3-х процедур одразу)8500 грн
Лазерне лікування гіперпігментації 2500 грн
Консультація вагітності (до 12 тижнів)500 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки оцінок немає)