Гінекологічні захворювання – це хвороби жіночих статевих органів, причиною яких можуть бути інфекції, травми, гормональні порушення, стрес та ін.

Клініка «Леодерм» у Львові пропонує допомогу в лікуванні найбільш поширених захворювань жіночих статевих органів:

Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

На базі клініки ви зможете пройти обстеження на наявність/відсутність інфекцій, що передаються статевим шляхом. Клінічна картина більшості ІПСШ дуже схожа, тому без здачі необхідних лабораторних аналізів, поставити правильний діагноз практично неможливо. Для діагностики використовуються сучасні лабораторні методи дослідження: ПЛР, серологія та ін. Після ідентифікації збудника лікарем призначається відповідне лікування, яке повинна пройти не лише жінка, а й її сексуальний партнер. Після завершення курсу терапії аналізи здаються повторно.

Лікування патологій статевих органів

В клініці «Леодерм» у Львові проводиться лікування ерозій шийки матки, ендометріозу,  патології додатків матки, гіперплазії ендометрію. Спосіб лікування захворювання підбирається індивідуально, в залежності від наявної клінічної картини.

Лікування гормональнообумовлених захворювань

Гормональні порушення можуть стати причиною таких захворювань, як міома, ендометріоз, дисфункція яєчників, синдром полікістозних яєчників, утворення поліпів. Своєчасне виявлення збоїв та їх корекція вбережуть вас від серйозних патологій в майбутньому. Досвідчені гінекологи «Леодерм» оцінять і проаналізують всі аспекти проблеми та призначать гормональну корекцію.

Лікування клімаксу. Корекція порушень менструального циклу

Збій менструального циклу – це перша ознака того, що в репродуктивній системі жінки відбуваються патологічні зміни: Лікарі клініки мають величезний досвід лікування таких порушень.

Лазерна інтимна пластика

Клініка «Леодерм» пропонує послуги з вагінопластики, депігментації статевих губ, лікування стресового нетримання сечі лазером та інших послуг з інтимної пластики. В роботі використовується безпечний ербієновий лазер останнього покоління.

Записатись на консультацію в приватний гінекологічний кабінет при клініці «Леодерм» ви можете за контактними номерами телефонів. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти. Гарантуємо професійну допомогу та анонімність. Ви можете нам довіряти!

Консультація з оглядом первинна400
Консультація повторна250
Інтерпретація результатів лабораторного дослідження для корекції лікування50
Мазок на флору160
ПАП-тест200
Кольпоскопія350
Біопсія шийки матки600
Кріодеструкція шийки матки1600
Кріодеструкція кондилом (до 3)300
Кріодеструкція кондилом (від 3 до 7)500
Кріодеструкція кондилом (більше 7)700
Введення ВМС (без вартості спіралі)750
Видалення ВМС300
Лазерне гінекологічне омолодження4000
Лазерне гінекологічне омолодження (при оплаті 2-х процедур одразу)6900
Лазерне гінекологічне омолодження (при оплаті 3-х процедур одразу)8500
Лазерне лікування гіперпігментації 2500
Консультація вагітності (до 12 тижнів)300
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки оцінок немає)