Попри те, що кожна жінка має проходити огляд гінеколога кожні 12 місяців, більшість жінок йдуть на прийом у крайньому випадку, коли ігнорувати симптоми вже неможливо. Частково в цьому винні самі лікарі, які не вважають за потрібне пояснювати, до яких саме маніпуляцій вони вдаються.

Поговоримо про те, як проходить огляд у гінеколога. Лікарі клініки «Леодерм» розкажуть, що саме включає гінекологічний огляд і як до нього підготуватись.прийом гінеколога у львові

Візит до гінеколога починається зі збору анамнезу.

Після цього можна перейти до безпосереднього огляду на гінекологічному кріслі. Стандартний огляд гінеколога включає:

  • загальне обстеження (огляд молочних залоз та щитовидної залози);
  • огляд зовнішніх статевих органів;
  • вагінальний огляд «в дзеркалах»;
  • бімануальне вагінальне дослідження.

Окрім всіх вище перерахованих діагностичних маніпуляцій лікар-гінеколог проведе:

  • забір мазків. 1. Урогенітальний мазок береться з уретри, каналу шийки матки і заднього склепіння піхви. Він необхідний для оцінки мікрофлори слизової, діагностики наявності в ній патологічних бактерій: трихомонад і гонококів; 2. Мазок на цитологію – для оцінки стану епітелію та своєчасної діагностики онкології, запальних процесів та вірусних інфекцій статевої системи жінки.
  • кольпоскопію, що дозволить виявити найменші патологічні зміни на шийці матки, які ще неможливо побачити неозброєним оком. В деяких випадках, для більшої точності діагностики, шийка матки додатково обробляється спеціальними речовинами. Це дозволяє лікарю отримати більше достовірної інформації та встановити точний діагноз.
  • ультразвукову діагностику органів малого тазу. Подібне обстеження необхідне при підозрі на поліпи, гіперплазію ендометрію, ендометріоз, дрібні фіброматозні вузли до 1 см, які просто неможливо відчути при ручному огляді.

Після завершення обстеження лікар-гінеколог заносить отримані результати до персональної медичної карти пацієнта та обговорює з ним (у разі необхідності) можливі напрямки лікування.

Ціна гінекологічного обстеження індивідуальна, оскільки залежить від багатьох чинників. Ви можете уточнити ціну, подзвонивши за телефоном на сайті.

Огляд у гінеколога: як підготуватись?

Підготовка до гінекологічного огляду:

Перед візитом до гінеколога необхідно прийняти душ та одягнути чисту білизну. Не рекомендується перед оглядом спринцюватись чи використовувати інтимні гелі та дезодоранти.

Якщо перед візитом до лікаря, ви проходили курс антибіотиків або протигрибкових засобів, радимо перенести гінекологічний огляд на 1-2 тижні.

Записуватись на консультацію краще в перші дні після менструації. Під час критичних днів проходити гінекологічний огляд і подальші обстеження не варто, за винятком екстраординарних випадків (наприклад, нетипова кровотеча, що супроводжується різким болем).

Приватний гінеколог у Львові в клініці «Леодерм»

Клініка «Леодерм» запрошує записатись на консультацію і пройти огляд гінеколога у Львові. У нашій клініці обстеження проводиться висококваліфікованими спеціалістами з великим досвідом діагностики різноманітних гінекологічних захворювань. Вам ні про що не потрібно турбуватись просто прийдіть на обстеження і отримайте розгорнуту картину стану вашого здоров’я.

Записатись на прийом в клініку, ви можете за контактними номерами телефонів.

Консультація з оглядом500 грн
Повторна консультація з оглядом400 грн
Повторна консультація без огляду350 грн
Мазок на флору160 грн
ПАП-тест250 грн
Кольпоскопія350 грн
Біопсія шийки матки1000 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (35 голосів, оцінка: 3,86 из 5)