Огляд на гінекологічному кріслі вже давно обріс всіма можливими байками, не оминула така доля і кольпоскопію, яка є обов’язковою процедурою практично кожного гінекологічного огляду.
Кольпоскопія – це обстеження шийки матки за допомогою спеціального приладу – копьпоскопа. Попри розповсюджений міф, процедура є абсолютно безболісною і займає відносно небагато часу.

Показання до кольпоскопії

методика проведення кольпоскопіїКольпоскопія проводиться для профілактики та раннього виявлення патологій шийки матки. Також лікар-гінеколог проводить дану процедуру, якщо:

  • в ході планового огляду було помічено візуальні зміни епітелію шийки матки;
    виявлено атипові клітини в мазку на цитологію;
  • при проведенні біопсії, а також для контролю ефективності лікування.

Кольпоскопія шийки матки використовується для виявлення наступних патологій жіночих репродуктивних органів: ерозія шийки матки, цервіцит, дисплазія шийки, рак шийки матки, лейкоплакія, кондиломи.

Як підготуватись до кольпоскопії?

Спеціально готуватись до процедури не потрібно. Єдина рекомендація утриматись від сексу за 2-3 дні до відвідування гінеколога та тимчасово перестати приймати вагінальні таблетки, використовувати спринцювання та тампони. Все це може вплинути на мікрофлору піхви і спотворити результати обстеження. Проходити обстеження бажано одразу після закінчення критичних днів. Перед походом до лікаря потрібно прийняти теплий душ.

Де пройти кольпоскопію у Львові?

Пропонуємо прийти обстеження в гінеколога в приватному кабінеті клініки «Леодерм». Досвідчений лікар проведе огляд та кольпоскопію з мінімальним для вас дискомфортом. Результати обстеження ви отримаєте вже за кілька днів, після чого, в разі необхідності, лікар призначить вам відповідне ефективне лікування.
Хочете бути впевнені в професійності обстеження? Тоді завітайте в клініку «Леодерм» у Львові. Записатись на прийом можна по телефону. Попіклуйтесь про своє здоров’я вже зараз. Дзвоніть!

Консультація з оглядом500 грн
Повторна консультація з оглядом400 грн
Повторна консультація без огляду350 грн
Мазок на флору160 грн
ПАП-тест250 грн
Кольпоскопія350 грн
Біопсія шийки матки1000 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, оцінка: 4,00 из 5)