Необхідність іти на гінекологічний огляд в жодної жінки не викличе ентузіазму. Ось чому, зазвичай, ми відкладаємо консультацію у гінеколога до останнього, використовуючи для цього реальні і надумані причини.

А, між іншим, на прийом до гінеколога жінка має з’являтись мінімум раз на рік, навіть, якщо видимих причин для цього немає, адже дуже багато жіночих хвороб на ранніх стадіях протікають безсимптомно. Як відомо, попередити простіше, ніж лікувати. Що вже казати про ті випадки, коли виникає дискомфорт чи біль. Зважаючи на поширеність гінекологічних захворювань, у кожної жінки повинен бути «свій» лікар-гінеколог.

Державний чи приватний гінеколог: що вибрати?

Багатьох жінок від візиту до гінеколога стримує різке, а іноді нахабне ставлення лікарів. Важко розповідати про своє інтимне життя, ризикуючи нарватися на осуд. Яка альтернатива? Приватні гінекологічні кабінети та клініки, де зазвичай працюють молоді, талановиті лікарі, які не лише правильно вас зрозуміють, а й зможуть призначити адекватне лікування, з огляду на сучасні досягнення медичної галузі. Один з таких кабінетів знаходиться в клініці «Леодерм» у Львові. Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, не зволікайте і записуйтесь на прийом.

Переваги прийому у приватного гінеколога у Львові

  1. Професійний рівень фахівців платних клінік значно вищий, адже це безпосередньо пов’язано з репутацією клініки і появою нових пацієнтів. Тому до відбору профільних спеціалістів ставляться дуже ретельно.гінеколог львів відгуки
  2. Вам приділять максимум уваги, оточать комфортом і допоможуть розслабитись, щоб прийом у гінеколога викликав мінімум неприємних відчуттів;
  3. Комфортна атмосфера – важлива частина прийому, адже багато жінок відчувають сором і не можуть розповісти про всі свої інтимні проблеми;
  4. Забудьте про черги, адже це одна з тих причин, через які ми відтягуємо візит до лікаря. Кому захочеться провести кілька виснажливих годин в очікуванні консультації? В приватній клініці такого не станеться: ви приходите на прийом в зазначену годину і витрачаєте час лише на своє здоров’я, а не безглузде стояння в черзі.
  5. Виключно індивідуальний підхід, урахування передусім ваших інтересів, можливість записатись на прийом у будь-який зручний для вас час. Ви зможете задати питання гінекологу і отримати максимально розгорнуту і зрозумілу відповідь.

Приватний гінеколог у Львові

Клініка Леодерм запрошує записатись на прийом до гінеколога у Львові. Лікар не лише проведе огляд на кріслі, а й при необхідності може виконати кольпоскопію, зробити УЗД, провести забір матеріалу на аналізи і дати консультацію.

В клініці «Леодерм» у Львові готові надати кваліфіковану допомогу у будь-який зручний час. Дзвоніть та записуйтесь на консультацію.

Консультація з оглядом500 грн
Повторна консультація з оглядом400 грн
Повторна консультація без огляду350 грн
Мазок на флору160 грн
ПАП-тест250 грн
Кольпоскопія350 грн
Біопсія шийки матки1000 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (48 голосів, оцінка: 3,88 из 5)