Подологія – незнайома для українців наука. Одиниці знають про те, хто такий лікар-подолог і чим він займається. Разом з тим, на консультацію до цього спеціаліста варто записатись багатьом з нас.
Подологія (з грецької “podos” – стопа, “logos” – вчення) – це наука, яка займається вивченням, діагностикою та методами лікування захворювань стоп, нігтів і шкіри ніг. В обов’язки лікаря-подолога входить усунення медичних та косметичних проблем ніг, зокрема:

 • обробка ороговілої шкіри стоп;
 • безопераційна корекція врослого нігтя;
 • безболісне видалення мозолів;
 • корекція деформації нігтьових пластин за допомогою різноманітних коректуючих систем ( B\S пластин, титинової нитки, скоби Фрезера та ін.)
 • проведення лікувальних процедур при синдромі «діабетичної стопи»;
 • лікування тріщин, мозолів, натоптишів, ламких нігтів;
 • лікування грибкових нігтів;
 • видалення підошвових бородавок.

Лікар може відстежити розвиток захворювання шкіри ніг або нігтів на ранніх стадіях та, за необхідності, направити вас до відповідного фахівця – ортопеда, флеболога, ендокринолога. Крім того, він допоможе усунути неприємні симптоми та полегшити загальний стан.

Кому варто записатись на консультацію до лікаря-подолога?

Вам варто задуматись про візит до лікаря, якщо:

 • Ви помітили на ногах ознаки грибка;
 • Вам завдає дискомфорту надмірна пітливість ніг та неприємний запах;
 • Вас турбує надмірна сухість стоп, поява тріщин, натоптишів та мозолів, підошвових бородавок;
 • Ви часто стикаєтесь з проблемою врослих нігтів;
 • Ваші нігтьові пластини деформовані;
 • Ви відчуваєте дискомфорт під час ходьби.

Послуги подолога у Львові в клініці «Леодерм»

Клініка «Леодерм» пропонує послуги з догляду за ногами та нігтями у Львові:

 1. Корекція врослих нігтів без серйозного хірургічного втручання. Крім того, після процедури лікар проконсультує вас стосовно того, як уникнути подібного неприємного косметичного дефекту у майбутньому, дасть поради щодо правильного догляду за нігтями на ногах та підбору комфортного взуття.
 2. Лікування грибка нігтів (оніхомікозу) на всіх стадіях захворювання.
 3. Видалення мозолів.  Мозолі та натоптиші можуть принести немало дискомфорту. З допомогою спеціального обладнання лікар делікатно зніме ороговілу ділянку шкіри, позбавивши вас від неприємних відчуттів. Крім того, спеціаліст допоможе визначити причину появи мозолів. Тріщини на стопах. Ця косметична проблема найчастіше виникає через задавнену форму гіперкератозу (надмірного зроговіння шкіри). Симптомами є втрата гладкості, еластичності та природної міцності шкіри. Проте причини виникнення тріщин можуть бути іншими. Після встановлення джерела патології лікар підбере оптимальне лікування для сухих або вологих тріщин, і порекомендує косметичні засоби для догляду.

Пам’ятайте, що професійний догляд за нігтями та шкірою ніг – це питання не лише гігієни та краси. Проблеми зі стопами позбавляють вас можливості йти по життю легко, приносять, як фізичний, так і моральний дискомфорт. Попіклуйтесь про себе, запишіться на консультацію подолога у Львові вже сьогодні і забудьте про незручні проблеми з ногами. Телефони вказані на сайті. Чекаємо на ваш дзвінок.

Консультація подолога500 грн
Повторна консультація подолога 350 грн
Видалення мозолів від 550 до 850 грн
Повторне видалення мозолів від 300 до 500 грн
Обробка врослого нігтя550 грн
Контрольний огляд/Тампонування300 грн
Постановка B/S пластини 700 грн
Лікування грибкових нігтів(призначення курсу системними препаратами) - 4 консультації1550 грн
Постановка титанової нитки 800 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, оцінка: 5,00 из 5)