Щодня ми робимо все, щоб повернути волоссю природну красу та здоров’я. Клініка «Леодерм» допомагає позбутися таких серйозних проблем, як ламкість та випадіння волосся, облисіння, нездоровий вигляд волосся, надмірна жирність шкіри голови, лупа, усуваючи першопричину проблеми, а вже потім її наслідки.Послуги трихолога Львів

Мало хто знає, що більшість проблем з волоссям криється в середині організму і їх не усунеш дорогими шампунями та кондиціонерами. Не дивно, що трихолог у Львові поки, що не надто популярний фахівець, а між іншим він допомагає знайти джерело ваших проблем і усунути його. Перевірити це дуже просто, запишіться на консультацію в клініку «Леодерм».

Кому варто записатися на прийом вже сьогодні?

Варто задуматись про консультацію трихолога у Львові, якщо:

  • у вас жирна або суха шкіра голови;
  • страждаєте від лупи чи себореї;
  • помітили перші ознаки облисіння;
  • ви маєте надмірно тонке та ламке волосся, посічені кінчики;
  • безуспішно боретесь з надмірним випадінням волосся;
  • часто фарбуєте волосся та робите хімічну завивку.

Діагностика хвороб волосся у Львові. Що варто знати?

Первинна діагностика хвороб волосся завжди візуальна. Після чого призначається один з видів комп’ютерної діагностики для отримання більш повної та цілісної картинки. Це може бути трихоскопія, фототрихограма, аналіз волосся на мікроелементи та мікровідеодіагностика.

Лікування облисінняТрихоскопія – це вид комп’ютерної діагностики, що дозволяє провести повне обстеження стану волосся і фолікул та діагностувати захворювання ще на ранніх, практично безсимптомних стадіях. Обстеження проходить з допомогою спеціального пристрою – трихоскопу, який є далеко не в кожній косметологічній клініці. На щастя, «Леодерм» має все необхідне обладнання для проведення якісної діагностики.

Фототрихограма дозволяє діагностувати причини облисіння у чоловіків та причини надмірного випадіння волосся у жінок. Програма настільки точна, що може визначити потенційні ризики, ще до появи перших видимих симптомів! Крім того, з допомогою фототрихограми визначають ефективність лікування хвороб шкіри голови та фолікул.

Як підготуватись до обстеження?

Більшість діагностичних процедур вимагають, щоб ви не мили волосся за 1-2 дні до прийому у лікаря-трихолога. Виключення становить лише аналіз на мікроелементи, в такому випадку, волосся має бути ретельно вимитим.

Також перед консультацією не можна користуватись допоміжними косметичними засобами: лосьйонами, кондиціонерами, масками, лаками та пінками.

Як потрапити на консультацію трихолога у Львові?

Все дуже просто. Вам достатньо зателефонувати на рецепцію клініки «Леодерм» у Львові і записатись на прийом – це й буде ваш перший крок до здорового та сильного волосся у майбутньому. Не зволікайте, записуйтесь на прийом. Фахівці клініки «Леодерм» завжди готові допомогти вам у здійсненні вашої мрії.

Консультація трихолога600 грн
Повторна консультація лікаря трихолога400 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (178 голосів, оцінка: 3,57 из 5)