Фарбування та освітлення волосся, фен, вирівнювання – всі ці косметичні процедури покликані допомогти нам досягнути бажаного образу, однак, навряд чи йдуть на користь нашому волоссю. Додайте до цього неправильне харчування, погану екологію, постійні стреси і ви отримаєте сухе, ламке, «неживе» волосся.

Проте, вдихнути в нього «друге життя» цілком можливо, з цим чудово справляється процедура реконструювання пошкодженого волосся.

Реконструкція волосся. Що це?

Реконструкція волосся – це збірне поняття, яке включає кілька косметологічних процедур для відновлення та зміцнення волосся, використання сироватки з гіалуроновою кислотою і ще 13-ма активними інгредієнтами рослинного походження. 2

 

Реконструкція волосся виконує наступні функції:

 • відновлення здорового блиску;
 • усунення посічених кінчиків та надмірної ламкості;
 • зміцнення коренів;
 • повернення пружності та еластичності.

Як проходить процедура відновлення волосся?

Процедура відбувається поетапно:

 • За допомогою трихоскану лікар оглядає волосину і під 1000-кратним збільшенням бачить чи є відшарування і наскільки серйозні пошкодження.
 • На волосся наносять спеціальну сироватку з гіалуроновою кислотою і ще 13-ма активними інгредієнтами рослинного походження.
 • Утюжком проходять пасмо за пасмом. Під впливом ультразвуку та інфрачервоного світла гіалуронова кислота та інші речовини проникають у волосину та відновлюють її зсередини.

УВАГА! Утюжок НЕ нагріває волосину і не піддає її жодній термічній обробці. 

11

 • Спеціальним шампунем змивається сироватка та очищується шкіра голови.
 • Після чого наносять маску з гіалуроновою кислотою.

Увага! Справжню реконструкцію волосся може провести лише лікар трихолог, і це зовсім не те, що роблять у перукарнях і салонах краси!

Звісно, відновлення волосся – задоволення не надто дешеве, але порахуйте скільки грошей за рік ви витрачаєте на недієві спреї маски, бальзами і лосьйони. Повірте, сума вийде набагато більша.

Кому варто робити реконструкцію волосся?

Реконструкцію волосся можуть проходити всі без винятку, вашому волоссю це піде лише на користь. Однак, особливо рекомендована процедура тим, хто має:

 • пересушене та висвітлене волосся;
 • ламке волосся та посічені кінчики;
 • фарбоване волосся;
 • кучері та схильне до заплутування волосся;
 • неслухняне або тьмяне волосся.

Як довго протримається результат?

Як правило, ефект від реконструкції триває в середньому 1-1,5 місяці. Потім слід зробити повторну процедуру. Щоб продовжити ефект, варто додатково піклуватись про волосся, захищати його від впливу ультрафіолетових променів, хлорованої та морської води.

Реконструкція волосся у Львові

Пройти відновлення волосся у Львові можна в клініці Леодерм. Для цієї косметологічної процедури ми використовуємо натуральну італійську косметику Rolland Oway. Лінія Oway – 100% натуральна, жоден засіб не містить хімічних сполук та штучних домішок, лише рослинні екстракти, ароматичні масла.

До того ж процедуру реконструкції волосся проводить дипломований лікар-трихолог – спеціаліст, який знає про волосся абсолютно все. Самі розумієте, якісна косметика та досвідчений фахівець – це вже запорука успішної процедури. Запишіться на прийом та порадуйте собі розкішне волосся. Дзвоніть за вказаними телефонами. Ми повертаємо до життя навіть дуже пошкоджене волосся!

Для жінок/чоловіківЦінаПри оплаті 5 процедур
для короткого тонкого волосся855 3420
для короткого товстого волосся1025 4100
для тонкого волосся середньої довжини995 3980
для товстого волосся середньої довжини1170 4680
для тонкого довгого волосся1195 4780
для товстого довгого волосся1385 5540
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (10 голосів, оцінка: 3,80 из 5)