Досить часто ми йдемо до лікаря або на обстеження, коли терпіти біль та дискомфорт вже не сила. Між тим, сучасна медицина дозволяє діагностувати хворобу, ще до появи видимих ознак або серйозних ускладнень. Однією з таких методик діагностики є ультразвукове дослідження (УЗД). Воно дозволяє виявити гінекологічні, урологічні хвороби, захворювання щитовидної залози та органів брюшини, дослідити судини, роботу серця та суглобів, до того ж, це один з найбільш доступних видів обстеження.4d узд львів

Клініка «Леодерм» пропонує швидко і безпечно провести УЗД у Львові. В клініці працюють досвідчені лікарі-діагности, використовується новітнє обладнання, яке допомагає встановити точний діагноз на ранніх стадіях захворювання та призначити найбільш ефективне лікування.

Переваги ультразвукової діагностики:

 • висока точність та інформативність отриманих результатів;
 • безпечність (через відсутність променевого навантаження);
 • безболісність та комфортність процедури;
 • невисока вартість.

Види УЗД у Львові в клініці «Леодерм»

 1. УЗД черевної порожнини: печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка та ін. Воно дозволяє оцінити форму, розміри і розташування обстежуваних органів, виявити існуючі патології.
 2. Гінекологічне обстеження. Сюди відносять обстеження органів малого тазу та УЗД під час вагітності.
 3. УЗД молочних залоз у Львові. Обстеження дозволяє виявити наступні патології: запалення лімфатичних вузлів, папіломи, наявність інфекцій, кісти, новоутворення різноманітного характеру та ін. На відміну від мамографії ультразвукова діагностика є більш безпечною.
 4. Діагностика передміхурової залози для виявлення патологій у даному органі.
 5. УЗД щитовидної залози у Львові. Діагностика дозволяє оцінити розташування, форму, розміри, структуру щитовидної залози, наявність патологій органу і їх характер. Систематичне обстеження дає змогу контролювати розвиток тиреоїдних захворювань.
 6. Ехокардіографія (УЗД серця) дає змогу максимально точно оцінити роботу серця і виявити, навіть, мінімальні порушення в роботі клапанів та передсердь. Процедура є абсолютно безболісною, безпечною та не несе навантаження на серце. Вона може застосовуватись у будь-якому віці і не має протипоказань.
 7. УЗ-діагностика судин обстежити кровоносну систему «з середини», оцінити пропускну здатність судин, виявити наявність звужень (стенозу) обстежити просвіти, а також дослідити характер кровотоку. Завдяки сучасному обладнанню, діагностику судин можна провести на будь-якій ділянці тіла.
 8. З допомогою обстеження суглобів та кістково-мязової системи лікар зможе об’єктивно оцінити, як працюють м’язи, суглоби, сухожилля, зв’язки і хребет загалом.

Як підготуватися проходження діагностики: рекомендації лікарів клініки «ЛеоДерм»

Здебільшого ультразвукові обстеження не потребують спеціальної підготовки. Не рекомендовано проходити на діагностику в день здачі аналізів крові та проходження рентгенологічного обстеження.узд львів ціни

Спеціальна підготовка напередодні ультразвукової діагностики потрібна в наступних випадках:

 • обстеження черевної порожнини;
 • діагностика матки, придатків, простати, сечового міхура,
 • акушерське УЗ-дослідження на ранніх термінах вагітності (I триместр).

В перерахованих випадках рекомендовано за 3 дні до обстеження виключити з раціону газоутворюючі продукти: чорний хліб, капусту, бобові, виноград, банани, цільнозернові продукти.

Ультразвукова діагностика проводиться на порожній шлунок (утриматися від їжі за 9-12 годин до процедури)! Виключенням є лише органи малого тазу, у такому випадку, перед обстеженням необхідно випити 2-3 склянки води.

Протипоказання до ультразвукової діагностики

УЗ-діагностика не має абсолютних протипоказань. Серед обмежень можна назвати шкірні захворювання в гострій стадії та рани, на місцях дотику апарату зі шкірою.

УЗД при вагітності проводиться лише з рекомендації лікаря і з мінімальним часом впливу на плід.

УЗД у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Проходження УЗД у Львові в клініці «ЛеоДерм» гарантує вам точну діагностику захворювань на ранніх стадіях, завдяки отриманню зображень з високою розподільною здатністю. Сучасний діагностичний апарат Philips ClearVue 650 дозволяє роздивитись обстежити орган під різними кутами та скомпонувати отримані зображення в тривимірну модель, це в рази підвищує шанси виявлення патології.

Особливо ефективний Philips ClearVue 650 при обстеженні судин та серця, адже його можливості дозволяють порівняти кровотік у судинах з високошвидкісними кровотоками. При обстеженні серця лікар зможе розрахувати тиск в порожнинах серця та магістральних судинах в будь-яку фазу серцевого циклу, розрахувати ступінь значущості стенозу та інші показники.

В клініці працюють досвідчені лікарі-діагности, які зроблять якісне обстеження в будь-який день тижня, включно з суботою. Крім того, ви отримаєте детальне і максимально зрозуміле пояснення отриманих результатів простою мовою, позбавленою складних медичних термінів. Результати обстеження будуть записані на цифровий носій.

Запишіться на процедуру УЗД в клініці «ЛеоДерм» вже сьогодні і отримайте відповіді на всі запитання.

Ультрозвукова діагностикаЦіна
Органи черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)270 грн
Органи черевної порожнини + нирки370 грн
Жовчний міхур (з навантаженням в динаміці 2-3 рази)150 грн
Прицільно одного органу150 грн
Нирки150 грн
Сечовий міхур100 грн
Сечовий міхур + нирки200 грн
Органи малого тазу 300 грн
Простата (абдомінально)250 грн
Простата, яєчка, сім'янні канатики350 грн
Простата + сечовий міхур250 грн
Простата (ректально)250 грн
Калитки200 грн
Щитоподібна залоза200 грн
Молочні залози250 грн
Очні яблука200 грн
Лімфатичні вузли150 грн
І триместру вагітності300 грн
ІІ триместру вагітності350 грн
ІІІ триместру вагітності400 грн
І триместру вагітності 3D400 грн
ІІ триместру вагітності 3D450 грн
І триместр вагітності (двійня) 300 грн
ІІ триместр вагітності (двійня) 350 грн
ІІІ триместр вагітності (двійня) 400 грн
Нейросонографія350 грн
УЗД з біофізичним профілем500 грн
Фолікулометрія (разова)250 грн
Фолікулометрія (пакет 3 рази)600 грн
УЗД однієї анатомічної ділянки (наприклад прилягаючих м'яких тканин біля суглобової ділянки)150 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, оцінка: 4,33 из 5)