Від повноцінної роботи щитовидної залози (ЩЗ) залежить нормальне функціонування всього організму, тому підтримувати її у належній формі першочергове завдання кожного.

На жаль, погана екологія, неправильний спосіб життя та незбалансований раціон завдають нищівного удару по цьому органу. Складність діагностики захворювань ЩЗ полягає ще й у тому, що вони не мають прямих симптомів. В таких випадках ситуацію рятує професійне УЗД щитовидної залози.

Якщо вам потрібне якісне УЗД щитовидної залози у Львові з докладною та зрозумілою розшифровкою, звертайтесь у клініку «ЛеоДерм». У наших стінах ваше здоров’я буде в надійних руках досвідчених лікарів, які проведуть якісну діагностику та призначать адекватну терапію.

Можливо, вам потрібно пройти УЗ-діагностику щитовидної залози?

Основним симптомом неправильної роботи ЩЗ є гормональний дисбаланс, який має безліч опосередкованих ознак. Можливо, ви просто не надавали значення цим симптомами, прислухайтесь до свого організму. Варто задуматись про діагностику, якщо ви:

 • постійно відчуваєте апатію, млявість та слабкість;Обстеження щитовидки
 • швидко втомлюєтесь без видимої на те причини, почуваєте себе «розбитим» та виснаженим;
 • дратуєтесь через дрібниці або ж навпаки готові розплакатись через незначну причину;
 • часто маєте перепади настрою;
 • відчуваєте тремор (тремтіння) в руках;
 • маєте прискорене серцебиття;
 • помітили у себе на шиї випуклість;
 • сильно пітнієте;
 • маєте нестабільну вагу;
 • помітили у себе складнощі з ковтанням та диханням;
 • маєте ламке волосся та нігті;
 • з’явився безпричинний кашель.

Звичайно, кожен окремо взятий симптом не означає, що у вас проблеми з щитовидною залозою, однак, якщо ви нарахували у себе більше 5 пунктів, можливо, є підстави звернутися до ендокринолога.

Крім того, після 40 років УЗД щитовидки рекомендовано проходити раз на рік всім, особливо тим, хто живе в районах йододефіциту, має шкідливу роботу або в сім’ї вже є випадки ендокринних захворювань.

Для чого проводиться обстеження щитовидної залози?

Ультразвукове обстеження дозволяє виявити можливі осередки ураження залози, зокрема вузлові і кістозні новоутворення, аденоми, дифузні зміни, запалення і злоякісні пухлини.Ультразвукова діагностика щитовидки

УЗ-обстеження також дає змогу визначити розмір, форму, текстуру та однорідність залози, стан перешийку та судин навколо органу (яремні вени, сонна артерія).

Крім того, ультразвукова діагностика допомагає виявити захворювання пов’язані з гіпер- та гіпофункціями щитовидної залози. Набільш поширеними є гіпотиреоз, тиреотоксикоз, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий (багатовузловий) зоб, кіста та ін.

УЗД щитовидної залози під час вагітності

УЗ-діагностика не має протипоказань, щодо застосування під час вагітності, оскільки НЕ здійснює негативного впливу ні на матір, ні на майбутню дитину. Доцільність проходження обстеження визначає лікар, який веде вагітність.

УЗД щитовидної залози у дітей

Погана екологія призводить до того, що проблеми з ЩЗ спостерігаються вже у дитячому віці. Саме тому важливо вчасно діагностувати патологію, щоб мати змогу усунути або скоригувати її розвиток, мінімізуючи негативний вплив на організм. Необхідність проходження УЗД щитовидної залози у дітей визначає лікар-ендокринолог після медичного огляду.

Підготовка до УЗД щитовидної залози

Проведення УЗД щитовидки не вимагає спеціальної підготовки. Додатково може знадобитися аналіз крові на гормони.

Якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати, про це треба попередити лікаря-діагноста. Також з собою потрібно взяти результати попередніх ультразвукових досліджень, якщо такі є, для відстеження динаміки.

Результати УЗД щитовидної залози у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Після проходження дослідження в клініці «ЛеоДерм» ви отримаєте наступну розшифровку  УЗ-діагностики щитовидної залози:

 • тиреоїдний об’єм щитовидної залози (наявність або відсутність відхилень у розмірі органу відповідно до встановлених норм);
 • ехоструктура тиреоїдної тканини (наявність дифузійної і осередкової патології органу).

Чому саме «ЛеоДерм» у Львові?

УЗД щитовидної залози у жінокЯкщо ви хочете отримати максимально точні результати обстеження, радимо вам звернутися саме в клініку «Леодерм» у Львові, адже її сучасний УЗД апарат Philips ClearVue 650 має надвисоку чутливість і безпомилково діагностує патології ЩЗ навіть на початкових стадіях. Для досягнення високого рівня чіткості і різкості зображення використовується технологія адаптивної обробки зображень XRES, подібна до тих, що застосовані в новітніх магнітно-резонансних томографах. Крім того, не забуваймо, на вашу користь працюватиме досвід лікарів-діагностів.

В клініці ви отримаєте максимально розгорнуті результати ультразвукової діагностики, де буде вказано інформацію про наявність та відсутність патологій, розмір та структуру органу, стадію розвитку захворювання (якщо таке виявлено) та ступінь його небезпечності.

Вчасна діагностика щитовидної залози в клініці «ЛеоДерм» повідомить вас про наявність проблем та вбереже від зайвих переживань. Запишіться на прийом!

Ультрозвукова діагностикаЦіна
Органи черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)330 грн
Органи черевної порожнини + нирки430 грн
Жовчний міхур (з навантаженням в динаміці 2-3 рази)250 грн
Прицільно одного органу200 грн
Нирки200 грн
Сечовий міхур200 грн
Сечовий міхур + нирки350 грн
Органи малого тазу 350 грн
Простата (абдомінально)300 грн
Простата, яєчка, сім'янні канатики400 грн
Простата + сечовий міхур300 грн
Простата (ректально)300 грн
Калитки200 грн
Щитоподібна залоза300 грн
Молочні залози350 грн
Очні яблука250 грн
Лімфатичні вузли200 грн
І триместру вагітності350 грн
ІІ триместру вагітності400 грн
ІІІ триместру вагітності450 грн
І триместр вагітності (двійня) 400 грн
ІІ триместр вагітності (двійня) 450 грн
ІІІ триместр вагітності (двійня) 500 грн
УЗД з біофізичним профілем550 грн
Фолікулометрія (разова)300 грн
Фолікулометрія (пакет 3 рази)650 грн
УЗД однієї анатомічної ділянки (наприклад прилягаючих м'яких тканин біля суглобової ділянки)200 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, оцінка: 1,00 из 5)