Від повноцінної роботи щитовидної залози (ЩЗ) залежить нормальне функціонування всього організму, тому підтримувати її у належній формі першочергове завдання кожного.

На жаль, погана екологія, неправильний спосіб життя та незбалансований раціон завдають нищівного удару по цьому органу. Складність діагностики захворювань ЩЗ полягає ще й у тому, що вони не мають прямих симптомів. В таких випадках ситуацію рятує професійне УЗД щитовидної залози.

Якщо вам потрібне якісне УЗД щитовидної залози у Львові з докладною та зрозумілою розшифровкою, звертайтесь у клініку «ЛеоДерм». У наших стінах ваше здоров’я буде в надійних руках досвідчених лікарів, які проведуть якісну діагностику та призначать адекватну терапію.

Можливо, вам потрібно пройти УЗ-діагностику щитовидної залози?

Основним симптомом неправильної роботи ЩЗ є гормональний дисбаланс, який має безліч опосередкованих ознак. Можливо, ви просто не надавали значення цим симптомами, прислухайтесь до свого організму. Варто задуматись про діагностику, якщо ви:

 • постійно відчуваєте апатію, млявість та слабкість;Обстеження щитовидки
 • швидко втомлюєтесь без видимої на те причини, почуваєте себе «розбитим» та виснаженим;
 • дратуєтесь через дрібниці або ж навпаки готові розплакатись через незначну причину;
 • часто маєте перепади настрою;
 • відчуваєте тремор (тремтіння) в руках;
 • маєте прискорене серцебиття;
 • помітили у себе на шиї випуклість;
 • сильно пітнієте;
 • маєте нестабільну вагу;
 • помітили у себе складнощі з ковтанням та диханням;
 • маєте ламке волосся та нігті;
 • з’явився безпричинний кашель.

Звичайно, кожен окремо взятий симптом не означає, що у вас проблеми з щитовидною залозою, однак, якщо ви нарахували у себе більше 5 пунктів, можливо, є підстави звернутися до ендокринолога.

Крім того, після 40 років УЗД щитовидки рекомендовано проходити раз на рік всім, особливо тим, хто живе в районах йододефіциту, має шкідливу роботу або в сім’ї вже є випадки ендокринних захворювань.

Для чого проводиться обстеження щитовидної залози?

Ультразвукове обстеження дозволяє виявити можливі осередки ураження залози, зокрема вузлові і кістозні новоутворення, аденоми, дифузні зміни, запалення і злоякісні пухлини.Ультразвукова діагностика щитовидки

УЗ-обстеження також дає змогу визначити розмір, форму, текстуру та однорідність залози, стан перешийку та судин навколо органу (яремні вени, сонна артерія).

Крім того, ультразвукова діагностика допомагає виявити захворювання пов’язані з гіпер- та гіпофункціями щитовидної залози. Набільш поширеними є гіпотиреоз, тиреотоксикоз, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий (багатовузловий) зоб, кіста та ін.

УЗД щитовидної залози під час вагітності

УЗ-діагностика не має протипоказань, щодо застосування під час вагітності, оскільки НЕ здійснює негативного впливу ні на матір, ні на майбутню дитину. Доцільність проходження обстеження визначає лікар, який веде вагітність.

УЗД щитовидної залози у дітей

Погана екологія призводить до того, що проблеми з ЩЗ спостерігаються вже у дитячому віці. Саме тому важливо вчасно діагностувати патологію, щоб мати змогу усунути або скоригувати її розвиток, мінімізуючи негативний вплив на організм. Необхідність проходження УЗД щитовидної залози у дітей визначає лікар-ендокринолог після медичного огляду.

Підготовка до УЗД щитовидної залози

Проведення УЗД щитовидки не вимагає спеціальної підготовки. Додатково може знадобитися аналіз крові на гормони.

Якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати, про це треба попередити лікаря-діагноста. Також з собою потрібно взяти результати попередніх ультразвукових досліджень, якщо такі є, для відстеження динаміки.

Результати УЗД щитовидної залози у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Після проходження дослідження в клініці «ЛеоДерм» ви отримаєте наступну розшифровку  УЗ-діагностики щитовидної залози:

 • тиреоїдний об’єм щитовидної залози (наявність або відсутність відхилень у розмірі органу відповідно до встановлених норм);
 • ехоструктура тиреоїдної тканини (наявність дифузійної і осередкової патології органу).

Чому саме «ЛеоДерм» у Львові?

УЗД щитовидної залози у жінокЯкщо ви хочете отримати максимально точні результати обстеження, радимо вам звернутися саме в клініку «Леодерм» у Львові, адже її сучасний УЗД апарат Philips ClearVue 650 має надвисоку чутливість і безпомилково діагностує патології ЩЗ навіть на початкових стадіях. Для досягнення високого рівня чіткості і різкості зображення використовується технологія адаптивної обробки зображень XRES, подібна до тих, що застосовані в новітніх магнітно-резонансних томографах. Крім того, не забуваймо, на вашу користь працюватиме досвід лікарів-діагностів.

В клініці ви отримаєте максимально розгорнуті результати ультразвукової діагностики, де буде вказано інформацію про наявність та відсутність патологій, розмір та структуру органу, стадію розвитку захворювання (якщо таке виявлено) та ступінь його небезпечності.

Вчасна діагностика щитовидної залози в клініці «ЛеоДерм» повідомить вас про наявність проблем та вбереже від зайвих переживань. Запишіться на прийом!

Ультрозвукова діагностикаЦіна,
грн
Комплекс жіночий малий
(органи малого тазу, щитоподібназалоза, молочні залози)
590
Комплекс жіночий розширений акційний ( - 15%) (органи черевної порожнини, нирки, сечовий міхур, молочні залози, щитоподібна залоза, органи малого тазу)944 1110
Комплекс чоловічий малий (нирки, сечовий міхур, простата)490
Комплекс чоловічий розширений акційний ( - 15%) (органи черевної порожнини, нирки, сечовий міхур, простата, щитовидна залоза)774 910
Органи черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)270
Органи черевної порожнини + нирки370
Жовчний міхур (з навантаженням в динаміці 2-3 рази)150
Прицільно одного органу150
Нирки150
Сечовий міхур100
Сечовий міхур + нирки200
Органи малого тазу (абдомінальне обстеження)220
Органи малого тазу (трансвагінальне обстеження)220
Простата (абдомінально)220
Простата, яєчка, сіменні канатики350
Простата + сечовий міхур240
Простата (ректально)220
Калитки150
Щитоподібна залоза170
Молочні залози200
Очних яблука170
Лімфатичні вузли150
І триместру вагітності250
ІІ триместру вагітності300
ІІІ триместру вагітності350
І триместру вагітності 3D, 4D360
ІІ триместру вагітності 3D, 4D400
ІІІ триместру вагітності 3D, 4D450
І триместр вагітності (двійня) 300
ІІ триместр вагітності (двійня) 350
ІІІ триместр вагітності (двійня) 400
ЕХО - графія серця260
Фолікулометрія (разова)170
Фолікулометрія (пакет 3 рази)500
УЗД однієї анатомічної ділянки (наприклад прилягаючих м'яких тканин біля суглобової ділянки)150
Артерії нижніх кінцівок300
Вени нижніх кінцівок270
Доплер ниркової артерії270
Судини шиї (доплер підключичних, сонних і хребцевих судин)290
Доплер черевної аорти270
Судини верхніх кінцівок (артерії+вени)380
Судини нижніх кінцівок380
Судини однієї кінцівки270
Судини шиї280