Вагітність – це особливий стан матері і ще ненародженої дитини, який потребує постійного медичного спостереження. Найбільш безпечним та інформативним способом контролю на сьогоднішній день є УЗД при вагітності.

УЗД вагітних дозволяє визначити наступні показники:узд 30 тиждень вагітності

 • кількість плодів;
 • розміщення плоду;
 • локалізацію плаценти, її товщину, структурність (I – III триместри);
 • кількість навколоплідної рідини (норма, маловоддя, багатоводдя);
 • термін вагітності за розмірами органів плода (серця, нирок) та їх зрілості;
 • серйозні вади розвитку дитини (II – III триместр вагітності);
 • стать (після 12 тижня вагітності).

Клініка «ЛеоДерм» пропонує пройти планові та позапланові УЗД вагітності на надчутливому сучасному обладнанні, яке є абсолютно безпечним для матері та дитини. Апарат Philips ClearVue дозволяє отримати 2D, 3D і 4D-зображення плоду. Крім того, налаштування обладнання дозволяють автоматично захоплювати зображення обличчя малюка під час діагностики.

Система ClearVue 650 оснащена фірмовою технологією Philips Active Array, що дозволяє швидко формувати високоякісні та точні діагностичні зображення.

Коли робити УЗД при вагітності?

Скільки разів можна робити УЗД вагітним? При веденні вагітності є поняття планових та позапланових ультразвукових обстежень. Майбутня мама має пройти три обов’язкових планових УЗД при вагітності.коли узд покаже вагітність

 1. На 10-12-му тижні перше УЗД при вагітності необхідне для визначення терміну планових пологів, а також для підтвердження, що вагітність не має патологій. Також діагностика на цьому терміні дозволяє виявити позаматкову вагітність та завмирання плоду.
 2. На 20-22-му тижні визначаються розміри майбутньої дитини у відповідності зі встановленими нормами. Крім того, обстеження дозволяє виявити можливі вади розвитку малюка. Додатково досліджується стан плаценти, оцінюється кількість навколоплідних вод. Якщо виявлені відхилення призначається відповідне лікування.
 3. Останній плановий ультразвук проводять на 30-32-му тижні.

Позапланове обстеження може призначити лише лікар-гінеколог, який веде вашу вагітність! У випадку якщо:

 • у дитини були виявлені патології розвитку;
 • наявні хронічні захворювання матері (насамперед, захворювання крові, цукровий діабет і т.п.);
 • у минулому були викидні, завмерла вагітність, патології плоду;
 • було виявлено відшарування плаценти, загроза викидня, завмирання плоду та інші порушення вагітності.

Розшифровка УЗД при вагітності проводиться лікарем діагностичного кабінету безпосередньо в клініці «ЛеоДерм»

Підготовка до ультразвукового обстеження

УЗД вагітних не потребує особливої підготовки. В клініці «ЛеоДерм» вас забезпечать всім необхідним: бахілами, паперовими серветками та іншими необхідними атрибутами обстеження. НЕ забудьте взяти з собою медичну карту та паспорт. При бажанні на обстеженні може бути присутній майбутній тато.

Чи шкідливе УЗД для вагітних?

Ультразвукова діагностика ось вже майже 50 років застосовується для ефективного моніторингу стану майбутньої мами та дитини, за цей час не виявлено жодного негативно впливу на жіночий організм чи організм малюка. Навпаки, своєчасне обстеження дозволяє уникнути багатьох патологій розвитку дитини, а часто, навіть, допомагає зберегти вагітність. Звичайно, зловживати методикою також не варто, тому вагітним слід проходити лише планові УЗД (за винятком тих випадків, коли додаткове обстеження необхідне за рекомендацією лікаря).

Де роблять УЗД у Львові для вагітних?

Клініка «ЛеоДерм» пропонує вам пройти комплексне надточне УЗД вагітності. Обстеження проводять лікарі-діагности з багаторічним досвідом роботи. Сучасне обладнання клініки має цифрову ультразвукову систему з режимом колірного допплерівського картування останнього покоління. Все це дозволяє отримати дуже точні результати обстеження. Ми гарантуємо прийнятні ціни та з доброзичливе ставлення.

Ми всім серцем хочемо, щоб ваш малюк народився здоровим і готові вам у цьому допомогти.

УЗД І триместру вагітності250
УЗД ІІ триместру вагітності300
УЗД ІІІ триместру вагітності350
УЗД І триместру вагітності 3D360
УЗД ІІ триместру вагітності 3D400
УЗД вагітності (двійня) І триместр300
УЗД вагітності (двійня) ІІ триместр350
УЗД вагітності (двійня) ІІІ триместр400
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, оцінка: 5,00 из 5)