Найактуальнішою дерматологічною проблемою серед молодих людей всього світу є підліткові  вульгарні вугрі – акне. Такий проблемний стан шкіри обличчя змушує підлітків, а часто дорослих людей, впадати у глибоку депресію, уникати контактів з особами протилежної статі.

Лікування акне, вугрів, прищів
Акне.

Найтиповішим розташуванням підліткових вугрів є ділянки шкіри з найбільшою кількістю сальних залоз, а саме:  обличчя, груди та спина.

Висипка при акне може бути незначною або значно уражати шкіру, аж до утворення вузлів та гнійників. Після таких тяжких форм підліткових вугрів, зазвичай, залишаються «ямкові» рубчики, подібні на вітрянкові.

Часто на вугрову хворобу  потерпають  люди, які мають контакт з машинними маслами та нафтопродуктами.

Вугрі можуть проявлятися після прийому деяких лікарських препаратів, а саме: солей літію, кортикостероїдів (у тому числі для зовнішнього застосування) та оральних контрацептивів.

Чорні цятки на чолі
Акне на чолі

Провокуючими факторами вульгарних вугрів можуть бути різні ендокринні порушення, емоційні перевантаження, здавлювання шкіри (звичка підпирати обличчя рукою або притискати телефонну трубку) — причина, яку часто випускають з уваги.

Жодні харчові продукти (шоколад, масло, жирна їжа) не є причиною появи вугрів.

Загострення хвороби спостерігаються восени і взимку, а також перед початком менструації у жінок.

Лікування акне – досить тривалий і нелегкий процес

Використовують зовнішні (мазі, креми) та системні препарати у поєднанні з косметологічними процедурами (скраби, чистки, пілінги). У  деяких випадках проводять корекцію гормонального фону.nodulocystic_acne

За показами при сучасному лікування акне для зовнішньої терапії використовують: бензоїл пероксид, азалеїнова кислота, ретиноїди і антибіотики. Місцеву терапію вугрів проводять при легких формах захворювання або в комбінації з системними препаратами (антибіотики, ретиноїди, кортикостероїди) при тяжчих проявах. Часто при проведенні системного та місцевого лікування рекомендується поєднувати з косметологічними процедурами (скраби, чистки, пілінги). У деяких випадках проводять корекцію гормонального фону. Ми можемо запропонувати, при необхідності, лікування лазером, яке дозволяє разом із місцевим та системним методами лікування досягти найкращих результатів як в період загострення, так і в часі утворення на шкірі рубці постакне.

Для профілактики акне, враховуючи особливості Вашої шкіри, Вам буде надано інноваційні рекомендації.

Лікарі-дерматокосметологи клініки «Леодерм» виберуть найефективніший курс лікування та нададуть професійні рекомендації щодо вибору правильної косметики для повсякденного користування саме для Вашого випадку, та допоможуть позбутися Вам такої надокучливої проблеми як акне.

 

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (17 голосів, оцінка: 4,06 из 5)