Папіломи шкіри

Під впливом вірусу папіломи на шкірі протягом життя можуть розвинутися до великої кількості. Найчастіше вони з’являються на тих ділянках, де шкіра може зазнавати постійних мікротравм: повіки, пахви (часте спітніння), шия  (носіння ланцюжка). Оскільки ця дерматологічна та косметологічна проблема виникає внаслідок інфікування здорової шкіри вірусом, який потрапляє із сусідніх інфікованих ділянок шкіри, то єдиним і успішним методом лікування є видалення всіх папілом.

Папіломи шиї
Папіломи на гладкій шкірі

Категорично не рекомендується самостійно видаляти папіломи різними народними методами, оскільки вони є доброякісними новоутворами шкіри, але внаслідок таких провокуючих факторів можуть перейти у злоякісні.

У дерматологічному центрі «ЛеоДерм» Ви отримаєте детальний огляд та консультацію по видаленню, після чого буде вибрано найоптимальніший метод. При необхідності папіломи підлягають огляду за допомогою дерматоскопії – сучасного методу діагностики раку шкіри.

Ділянки, на яких проводиться видалення підлягають місцевому знеболенню, для максимально комфортного проведення процедури. Середній час проведення залежить від кількості папілом та методу видаленню, який був обраний як найкращий.

Вартість видалення папілом у нашій клініці доступна кожному. Дозвольте Вашій шкірі знову стати бездоганною. Ви можете назавжди звільнитися  від психологічних переживань внаслідок самостійного травмування після кваліфікованої процедури видалення у нас.

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (8 голосів, оцінка: 4,13 из 5)